
26 вересня 2021, 09:39
26 вересня 2021, 09:39
Українець Олександр Усик у Лондоні здобув перемогу над британцем Ентоні Джошуа і став чемпіоном світу у суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF та IBO, передає Суспільне.
Читайте також: Львівські «динамівці» перемогли на відкритому кубку Львова з водного поло
Це був третій бій Усика у суперважкій вазі і його перший бій за титул чемпіона світу, а Ентоні Джошуа захищав свої титули. Перемога українця означає, що він став чемпіоном у двох різних вагових категоріях. І цим самим увійшов в історію боксу.
Усик на останніх секундах дванадцятого раунду пішов у активну атаку, затиснувши суперника на канатах, і за оцінками суддів одноголосно став переможцем.
Українець вже не вперше став чемпіоном світу у професійному боксі. У 2018 році він став абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі, здобувши перемогу у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії над росіянином Муратом Гассієвим.
Читайте також: Львів’янин виборов «бронзу» на Кубку світу зі змішаних єдиноборств
Додамо, що після перемоги Олександр Усик затанцював переможний гопак, як це було на Олімпійських іграх у 2012 році у тому ж Лондоні. Шанувальники боксу чекали цього танцю понад 9 років.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




