Омеляна Коваля поховають на Личаківському цвинтарі 23 січня

1742 0
Завтра ввечері відбудеться парастас за покійним.
Фото: Центр досліджень визвольного руху

Фото: Центр досліджень визвольного руху

Парастас за членом ОУН, в’язнем Аушвіцу, одним з президентів Європейського конгресу українців відбудеться завтра, 22 січня, о 20:00 в соборі святого Юра. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Попрощатись з покійним можна буде до середи. А 23 січня, о 12:00 в соборі святого Юра відбудеться Чин похорону. Опісля похоронна процесія вирушить на Личаківське кладовище, де Омеляна Коваля поховають в родинному гробівці на полі почесних поховань №67.

Нагадаємо, він помер на 99-му році життя 19 січня.

Омелян Коваль з 1938 року він був членом ОУН. 1 липня 1941 року брав участь у проголошенні Акту відновлення Української держави. Один з перших українських в’язнів Аушвіцу, Після закінчення Другої світової війни переїхав до Бельгії, мав статус біженця, аж поки в 1997 році не отримав українське громадянство. Останні роки жив у Львові.

Омелян Коваль був секретарем та головою Головної ради українських організацій Бельгії, одним із президентів Європейського Конгресу Українців і почесним головою Ради директорів Світового конгресу українців.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!