Патрульна поліція та Prometheus запускають онлайн-курс з безпеки та оборони. Деталі

1863 0
На курсі викладатимуть поліцейські, психологи та інші дотичні фахівці.
фото: lvivexpres.com

фото: lvivexpres.com

Патрульна поліція України та освітня платформа Prometheus анонсували безкоштовний курс «Патруль#1: Порядок та безпека».

«96,2% українців готові бути частиною правопорядку. 84% готові для цього дотримуватись правопорядку, а 82% з них – повідомляти про правопорушення. Українці готові вчитися, щоб спільно з правоохоронцями бути справді значущою частиною порядку та безпеки», – кажуть організатори курсу.

Читайте також: Центр громадського здоров'я МОЗ запустив безкоштовні медичні онлайн-курси

У межах онлайн-курсу з безпеки та оборони можна буде прослухати лекції про основи права, основи самозахисту, про те, як складати фоторобот, працювати з агресією та надавати медичну допомогу. Лекції вестимуть патрульні, психологи та спеціалісти з питань безпеки й оборони.

Курс триватиме 2 тижні і стартує на початку листопада цього року. Доступ до нього – безкоштовний, а записатись можна за посиланням. У разі успішного проходження курсу учасники отримають сертифікат та можливість вчитись далі.

Читайте також: Українські вчителі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс домедичної допомоги. Деталі

Курс – це один з етапів комунікаційної стратегії «Порядок – це ти», яку реалізує Патрульна поліція та агентство Postmen. Вона має навчити громадян допомагати правоохоронцям у забезпеченні порядку і безпеки.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!