Патрульні Львова долучилися до флешмобу на знак боротьби з самогубствами. Відео

1779 0
Представники патрульної поліції Львова долучилися до всесвітнього флешмобу «22х22», який покликаний привернути увагу до проблеми посттравматичних стресових розладів у ветеранів правоохоронних, силових структур тощо.
фото: uapress.info

фото: uapress.info

Цього тижня серед патрульних набирає оберту естафета «22х22». Акція проводиться, аби нагадати всім працівникам служб екстреної допомоги, що велика кількість ветеранів страждає від посттравматичного стресового розладу. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції міста.

Щодня у світі закінчує життя самогубством 22 працівники правоохоронних чи інших силових структур та екстрених служб. Суть естафети в тому, щоби відтискатись символічно 22 рази 22 дні підряд і кожного дня передавати естафету іншій людині. Таким чином привертають увагу до цієї проблеми, а також підтримують здоровий дух в колективі і переймаються психологічним станом своїх колег.
Читайте також: Думки Твого міста: Як львів’яни оцінюють роботу поліції за рік. Відео

Першим в Управління патрульної поліції Львова розпочав естафету начальник Антон Пузиревський, який передає її колегам по службі щодня. Долучилися вже і заступники та командири батальйонів, начальники відділів та інспектори.

 

Опублікувала Ганна Беловольченко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!