Пенсіонерам на Львівщині виділили по тисячі гривень. Хто і коли отримає

7329 0
Одноразову допомогу отримають ті, в кого загальний розмір пенсій станом на 1 квітня не перевищує 5 тис грн.
Фото: Главком

Фото: Главком

На Львівшині пенсіонерам виділили 600 мільйонів гривень одноразової грошової допомоги.

Таким чином, 355,3 тисячам пенсіонерів області, які отримують пенсії на рахунки у банках, одноразову допомогу буде зараховано не пізніше 24 квітня. Ще 263 тисячам пенсіонерів, котрі отримують пенсії через пошту, листоноші мають доставити одноразову допомогу додому протягом 5-ти календарних днів з дня надходження коштів.

Читайте також: Старшим за 80 років пенсіонерам збільшать пенсію на 500 грн

У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року. Щодо права на виплату тисячі гривень можна звертатися до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області або телефонувати на гарячу лінію (032) 255-38-97.

Читайте також: Тисяча пенсіонерам та медреформа. Що зміниться для львів'ян у квітні

У фонді зазначають, що одноразова допомога надаватиметься, зокрема, особам, загальний розмір пенсій яких з урахуванням надбавок і підвищень, встановлених законодавством, станом на 1 квітня 2020 року не перевищує 5 тис гривень. Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!