Перші львів’янки отримали свідоцтво про народження дитини ще в пологовому

2539 0
Сьогодні Львів став першим в Україні містом, де видали свідоцтва про народження дитини одразу в пологовому будинку. Перші 13 свідоцтв про народження дітей породілля отримали без необхідності відвідувати РАГС.
фото: appleoriginal, cikavosti.com, nashamama.com

фото: appleoriginal, cikavosti.com, nashamama.com

Нагадаємо, що Львів став пілотним містом проекту, де в пологовому можна отримати свідоцтво після народження дитини – вже наступного дня після реєстрації. Поки що така послуга надається у Міському комунальному клінічному пологовому будинку №1, що на вул. Мечнікова, 8. Такі кабінети, де видаватимуть свідоцтво про народження, планують відкрити і в пологовому будинку Третьої комунальної міської клінічної лікарні Львова на вулиці Раппопорта, 8 та Львівському обласному пологовому.

Читайте також: Львів’яни зможуть замовляти найпопулярнішу довідку через інтернет

Як розповів міністр юстиції України Павло Петренко, щоб отримати свідоцтво про народження дитини ще в пологовому будинку, достатньо самій породіллі або комусь із її родичів заповнити заяву у фахівців Мінюсту, які знаходяться тут. Також за словами Ярослава Жукровського, в. о. начальника Головного управління юстиції у Львівській області, уповноважений працівник буде приходити у пологовий будинок, де збиратиме заяви на отримання свідоцтва та дуже швидко буде їх видавати. Дану послугу органи юстиції зможуть надавати щоденно.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!