У Львові свідоцтво про народження дитини можна отримати в пологовому

6500 0
28 серпня міністр юстиції Павло Петренко підписав відповідний наказ, згідно якого свідоцтво про народження дитини можна отримати і в пологовому будинку, де народилося немовля. Відтепер свідоцтво про народження у Львові можна отримувати не лише у місцевому РАГСІ.
фото: appleoriginal, cikavosti.com, nashamama.com

фото: appleoriginal, cikavosti.com, nashamama.com

Львів став пілотним та поки що єдиним містом проекту у Львівській області, де в пологовому можна отримати свідоцтво після народження дитини – вже наступного дня після реєстрації.

Поки що скористатися такою послугою можна тільки у Міському комунальному клінічному пологовому будинку №1, що на вул. Мечнікова, 8.  У пологовому вже працює спеціально облаштований кабінет, куди мама новонародженої дитини може прийти, написати заяву, і отримати свідоцтво наступного дня. Про це заявив в. о. начальника Головного управління юстиції у Львівські обл. Ярослав Жукровський на прес-ланчі на тему: «Яких новин очікувати на Форумі е-урядування «Е-країна: віра в майбутнє», що відбувся сьогодні у Львові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У яких умовах у Львові народжують дітей

Такі кабінети, де видаватимуть свідоцтво про народження, планують відкрити і в пологовому будинку Третьої комунальної міської клінічної лікарні Львова на вулиці Раппопорта, 8 та Львівському обласному пологовому.

Як вже інформувало Tvoemisto.tv, у Львові заяву на реєстрацію шлюбу можна подати онлайн. 

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!