Київ

Під Бахмутом загинув 19-річний студент Києво-Могилянської академії

921 0
Воїн загинув 7 квітня від ворожої снайперської кулі.
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Захищаючи Бахмут, загинув 19-річний студент Києво-Могилянської академії Іван «Фізик» Рибитва. Про це повідомили на сторінці вишу.
 
Після початку повномасштабного вторгнення Іван Рибитва взяв академвідпустку з 1-го курсу спеціальності «Фізика» в Могилянці та пішов добровольцем у формування територіальної громади. Після звільнення Київщини, вийшов з ДФТГ, рік сумлінно готувався та вчився, успішно пройшов відбір у 3-тю Окрему Штурмову Бригаду, у січні 2023 доєднався до лав Збройних Сил. Пройшов навчання в Британії.
 
 
На початку квітня захисник став на підсилення першого механізованого батальйону в Бахмуті. 7 квітня під час важкого бою, надаючи першу допомогу побратиму та евакуюючи його з поля бою, Іван і сам потрапив під снайперський вогонь, отримавши смертельне поранення в шию.
 
У закладі повідомили, що прощання з Героєм відбудеться 13 квітня о 10:00 на плаці Києво-Могилянської академії. 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!