Під час реставрації Чорної кам’яниці у Львові знайшли пам’ятки XVIII століття

2751 0
Це вже не перші знахідки на території кам'яниці.
фото: prostir.museum

фото: prostir.museum

У Львові триває реставрація Чорної кам’яниці, що на пл. Ринок, 4. Днями реставраторка Дарина Лисюк виявила там рештки посуду, датовані XVIII – серединою XІX століття. Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці Львівського історичного музею.

Окрім цього, за тією ж скульптурою святого Станіслава Костки виявили ще й фрагмент давнього різьбленого блоку, визначити вік якого наразі складно.

Читайте також: У центрі Львова археологи знайшли кераміку VII-VI століття до нашої ери

Нагадаємо, що восени 2017 року під шарами фарби реставратори натрапили на фриз із рослинним орнаментом початку XVI століття, на якому збереглися залишки червонуватої фарби. 

Львівський історичний музей виграв грант Посольського фонду США збереження культурної спадщини на 275 тисяч доларів. Спершу кам’яницю обстежила НДЦ «Рятівна археологічна служба», працівники якої знайшли у внутрішньому дворику кам’яниці фрагменти керамічного посуду, які датуються кінцем ХІІІ – XIV століття. Відреставрувати фасад кам'яниці мають до кінця 2019 року.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!