Підрядника змусили переробити благоустрій джерела біля озера Стосика

1963 0
Згідно з угодою, на проєкт з благоустрою джерела передбачали 345 тисяч грн.
Фото: Kh Gr

Фото: Kh Gr

Підрядна організація «Альтбуд ЛВ», яка минулого року виконала роботи з благоустрою джерела біля озера Стосика, за власний кошт була змушена внести зміни до вже реалізованого проєкту. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив начальник відділу комунального господарства Шевченківської райадміністрації Микола Бегей.

Читайте також: Озеро Стосика, де мешкають черепашки у Львові, нарешті повернуть громаді

«Мешканці аргументували зміни тим, що їм незручно присідати, аби набирати воду, бо чаша розташована нижче, ніж нині кільце, яке облаштували. Тож на чисельні звернення львів’ян ми вирішили внести деякі корективи для того, аби підняти рівень води, що є в джерелі, та облаштувати додаткове кільце», – каже він.

За результатами кількох зустрічей і робочих нарад підрядник пішов переробив все за свій кошт, аби можна було зручно набирати чистої води з джерела.

«Ми поставили два кільця і побачили, наскільки може піднятися рівень води. На основі цього облаштували трубку з нержавіючої сталі, звідки добре набрати воду. Нині все вдало функціонує», – додав він.

Згідно з угодою, на проєкт з благоустрою джерела передбачали 345 тисяч гривень.

Проєкт благоустрою джерела

Нагадаємо, що став Стосика утворився понад 300 років тому. Кажуть, його назвали іменем чоловіка, який тут мешкав і працював на цегельні. У 1997 році озеро передали у користування ВАТ «Львівський дослідний нафтомаслозавод». Завод збанкрутів, а озеро у власність територіальної громади не повернули. 

Озеро Стосика гарно наповнюється із постійного джерела. Тут мешкають черпашки. Унікальність озера (чиста вода із живністю) допомогла мешканцям району відстояти територію від забудови житлового кварталу, що планувався неподалік на сусідніх ділянках.

Мешканці хочуть створити тут парк, бо біля озера є ще два гектари захаращеної недоглянутої території, яку можна раціонально використати. Поряд відновлюють джерело Черепашка. Детальніше про водойму, де мешкають черепашки, читайте у матеріалі Tvoemisto.tv.

Ольга КовальЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!