Поблизу «Арени Львів» планують нове житлове будівництво

3656 0
Нині на цій території розташовані адміністративні будівлі, склади, гаражі і теплиці.
Google.com.maps

Google.com.maps

Поблизу «Арени Львів» планують будівництво нового житлового комплексу. Йдеться про ділянку на вулиці Стрийській, 129, неподалік іподрому та стадіону. Для цього компанії «Арена Хол» та «Лендбуд Арена» ініціюють зміни до детального плану територій та просять дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. На минулому засіданні сесії Львівської міської ради, 30 листопада, депутати підтримали ці ухвали.

Читайте також: Алкомаркет, реберня та готель. Як зміниться територія поблизу озера на Стрийській

Ділянка, якої стосується внесення змін до детального плану території у районі вул. Стрийської – кільцевої дороги – проєктованої вул. Вернадського

Площа ділянки на вул. Стрийській, 29, що у Сихівському районі міста, становить 5,95 га. За інформацією з пояснювальної записки вона розташована у зоні Г2 – це зона центру ділової та громадської забудови. Нині на цій території є адміністративні будівлі, склади, гаражі і теплиці. Виникнення права власності – договір купівлі-продажу – від квітня 2021 року.

На цій території «Арена Хол» та «Лендбуд Арена» планують звести комплекс будівель для змішаного використання: житло у верхніх поверхах, а у нижніх – комерція, «об’єкти ділового, культурного і обслуговуючого комерційного призначення».

Читайте також: Що відбувається на ринку нерухомості у Львові

Додамо, що, за даними аналітичної системи YouControl, компанія «Арена Холл» та ТОВ «Лендбуд Арена» виникли у березні цього року. Керівник і бенефіціарний власник «Арена Холл» – Ростислав Заремба. Ростислав Заремба має кілька будівельних компаній, зокрема ТОВ «Аурум-сіті» та ТОВ «Парк Арена», а також є керівником і співзасновником ФСК «Львів», інший засновник якого — депутат ЛМР Петро Адамик. Основний вид діяльності компанії «Арена Холл» –  будівництво. Компанія зареєстрована у Львові на вулиці Стрийській, будинок 129.

Керівником і бенефіціарним власником ТОВ «Лендбуд Арена» є Олександр Семенко.

Вікторія Савіцька


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!