
Фото: Facebook/Ірина Перун
9 травня у бою з російськими загарбниками поблизу Золотого на Луганщині загинув військовий 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила Володимир Стадничук з селища Івано-Франкове Яворівського району. Про це у Фейсбуку повідомила селищна голова Ірина Перун.
Боєць від перших днів повномасштабної війни захищав рідну країну. У нього залишилися дружина та дочка, батьки, брат.
Читайте також: У бою за Маріуполь загинув один з лідерів львівських футбольних фанатів Богдан Кріль
Сьогодні тіло Героя привезуть до рідного Івано-Франкового. Заупокійне богослужіння пройде о 20:00 на вул. Миру, 16. Чин похорону відбудеться у п’ятницю, о 12:00, у в храмі святого рівноапостольного князя Володимира.
Нагадаємо, що Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.