Польща оплачуватиме тестування на коронавірус працівникам із України

1478 0
Під час карантину громадяни можуть працювати, але в межах групи людей, з якою робітник приїхав до Польщі.
Фото: Перший

Фото: Перший

Українці, які прибувають на роботу у Польщу, проходять тестування за рахунок її державних коштів. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на посола Польщі в Україні Бартоша Ціхоцького.

«Вже з кінця травня такі поїздки виконують. Є кілька прикордонних переходів, через які громадяни України, які працюють у Польщі, мають робочу візу, контракт в Польщі, можуть приїхати», – сказав посол про поїздки у Польщу для роботи.

При цьому за його словами, під час карантину громадяни можуть працювати, але в межах групи людей, з якою робітник приїхав до Польщі. Крім того, протягом восьми днів можливості такого робітника мандрувати Польщею обмежені.

Читайте також: Ви порушили самоізоляцію або Що за глюк з додатком «Дій вдома»

 «Їм обов’язково треба заповнити анкету, в якій пояснити, де вони будуть жити в Польщі, щоб можна було перевірити, чи виконують вони умови карантину. Їм вимірюють температуру, проводять основні елементи перевірки на хворобу. Але, що важливо, що цікаво, всі громадяни України, які їдуть в Польщу на роботу, проходять тестування за рахунок державних коштів Польщі там, де вони будуть працювати і карантин вони проходять у місцях праці», – розповів Ціхоцький.

Нагадаємо, Польща звільнила від обов’язкового 14-денного карантину пасажирів, які прибувають авіарейсами з України. Водночас в’їзд на територію країни дозволений не всім.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!