Польща відкриває станції зарядки для електромобілів, Україна - наступна

3418 0
У 2015 році компанія Tesla Motors, яка займається випуском електромобілів, отримала дозвіл на будівництво першої станції Supercharger у Польщі. Про це свідчить карта наявних та майбутніх станцій зарядки по світу, на якій є точки в Україні.
autotesla.com

autotesla.com

За останніми даними на сайті Tesla, перша швидка станція зарядки з'явиться у місті Познань. Оновлення карти розширення мережі Supercharger показують заплановану експансію компанії у східній Європі на 2015-16 роки. Відтак, за червоними позначками, цьогоріч у Польщі планують встановити п'ять станцій швидкої зарядки. Наразі на Познані стоїть синя помітка, яка говорить про дозвіл на будівництво.

Читайте також: Tesla відкриє у Львові заправку для електромобілів

Львів'яни та їх транспорт: Перша Tesla у Львові  

Як повідомляє сторінка Tesla Club Ukraine у Facebook, "автоматично це дуже добра новина для нас", адже наступною на черзі буде Україна. Згідно з точками на карті у 2016 році станції в Україні будуть розташовані поблизу Львова та Києва. Окрім того, компанія планує покрити Білорусь, Прибалтику та Росію. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!