Польські та українські порти з’єднає магістраль «Via Carpatia»

2335 1
Учора, 24-го листопада, польські та українські депутати домовились про включення ще одного відрізку до проекту автобану «Via Carpatia». Ідея полягає у використанні можливості з‘єднати магістраллю польські та українські порти.
фото: karpatskijobjektiv.com

фото: karpatskijobjektiv.com

«Питання про включення ще одного відрізку до «Via Carpatia» у бік Львова, Тернополя, Хмельницького, Вінниці з виходом на Одесу опрацювали на спільному засіданні Комітету з питань транспорту Верховної Ради України та Комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща», - повідомляє прес-служба ЛОДА.

Читайте також: Через перевал. Нова дорога скоротить шлях між Львівщиною та Закарпаттям

Створення цього відгалуження дозволить зв’язати польські порти Гданськ та Гдиня з портами України.

Нагадаємо, у березні представники країн Європи підписали декларацію про будівництво спільної дороги Via Carpatia («Карпатський шлях»). У майбутньому нова траса з'єднає північ та південь Європи.

Додамо, що згідно з документом, по території України магістраль проходитиме через населені пункти: Львів, Мостиська, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Ягодин, Рівне, Житомир, Вінниця, Коростень, Умань, Одеса, Київ. 

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
25 Листопада, 2016 15:21
Андрій Як для Польщі це вигідно, за допомогою турків за гроші України побудувати дороги. Для нас вигідно тільки те,що будуть збудовані (років на 15) дороги нормальної якості. А логістика як для Польщі так і для інших країн Європи більш вигідн і менш затратна до порту в Румунії. Їздити будуть тільки наші контробаси. Принцип енергетичної гілки (побудуйте лінії передач а вони подумають чи будуть купувати та платити за мережу), а гроші ще колись заробите.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!