Понад 80 шкіл Львова перетнули позначку у 80% вакцинованих

1991 0
У випадку виявлення дитини чи вчителя з коронавірусом на дистанційну форму навчання піде весь клас.

У Львові вже майже 80 шкіл перетнули позначку 80% вакцинованих працівників. За останній тиждень провакцинувалися 1500 вчителів. Про це повідомив перший заступник міського голови Андрій Москаленко. 

Читайте також: Ляшко оголосив про обов'язкове введення вакцинації для освітян

«Станом на сьогодні близько 73% освітян є провакцинованими, майже 80 шкіл перетнули позначку у 80% вакцинованих працівників», – зазначив він. 

За його словами, щодня до лікарні швидкої медичної допомоги додається від 10 до 50 нових хворих. Загалом десь 98% людей, які сьогодні в різних формах лікуються від коронавірусу, є невакцинованими.

«Зараз всі школи Львова працюють в очному режимі. Якщо десь виявляють дитину чи вчителя з коронавірусом, то клас йде на самоізоляцію і переходить на дистанційну форму навчання», – додав Андрій Москаленко. 

Читайте також: Від завтра на Львівщині перевірятимуть якість дистанційного навчання

Нагадаємо, що у тих освітніх закладах, де кількість вакцинованих працівників менша за 80%, вчителі, вихователі та педагоги мають принести або довідку про те, що вони перехворіли на Covid-19 за останні пів року, або негативний ПЛР-тест, або ж довідку від лікаря про протипокази до вакцинації. У 12 школах Львова вирішили відкрити центри вакцинації, аби вчителям не доводилося очікувати у чергах і витрачати свій час.

Дитячим садочкам та початковим школам дозволять працювати за будь-якого рівня епіднебезпеки, оскільки ці діти потребують безпосереднього контакту з вихователем чи викладачем.

Додамо, що від сьогодні на Львівщині почнуть перевіряти дистанційне навчання у школах, так як за дослідженнями департаменту освіти, віддалене навчання дає нижчу якість освіти, ніж очна форма. Оскільки не всі школи користувалися однією платформою для навчання онлайн, комісія перевірятиме, чи визначились у закладах з єдиним електронним середовищем. Якщо єдиної платформи не буде, то й дистанційного навчання там немає. 

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!