Від завтра на Львівщині перевірятимуть якість дистанційного навчання

15530 0
Якщо заклад не визначився з єдиним електронним середовищем, то дистанційного навчання там немає.

Від завтра на Львівщині почнуть перевіряти дистанційне навчання у школах, так як за дослідженнями департаменту освіти, віддалене навчання дає нижчу якість освіти, ніж очна форма. Про це повідомили у пресслужбі Львівській ОДА. 

Читайте також: Ляшко оголосив про обов’язкове введення вакцинації для освітян 

Заклади, у яких провакциновано колективу менше 80%, змушені були перейти на дистанційне навчання через запровадження «жовтої» зони в Україні. Відтак, зараз на Львівщині 784 школи (68%) перейшли у цей формат.  

«Кожен заклад мав визначитись з платформою для дистанційного навчання. Департамент освіти запровадив програму «Moodle – це про100», яка дає можливість безкоштовно користуватися всіма опціями. В межах проєкту сто шкіл області отримали власну копію дистанційної платформи та можуть розміщувати там всю навчальну інформаці», – зазначили у пресслужбі. 

Оскільки не всі школи користувалися однією платформою для навчання онлайн, комісія перевірятиме, чи визначились у закладах з єдиним електронним середовищем. Якщо єдиної платформи не буде, то й дистанційного навчання там немає. 

«Ні Zoom, ані будь-які месенджери не можуть претендувати на платформу для віддаленого навчання. Якщо така платформа у школі є, комісія матиме до неї доступ і бачитиме як відбуваються уроки», – додають у ЛОДА. 

Перевірки триватимуть допоки у закладах освіти буде дистанційне навчання. У випадку виявлення низької якості віддаленого навчання це означатиме, що вони не відповідають назві «заклад освіти». В такому випадку департамент може ініціювати позбавлення ліцензії, і лише при підвищенні рівня дистанційного навчання ліцензію повернуть.

Читайте також: Початкову школу та дитсадки не закриватимуть за будь-якого рівня епіднебезпеки

Нагадаємо, що у тих освітніх закладах, де кількість вакцинованих працівників менша за 80%, вчителі, вихователі та педагоги мають принести або довідку про те, що вони перехворіли на Covid-19 за останні пів року, або негативний ПЛР-тест, або ж довідку від лікаря про протипокази до вакцинації. У 12 школах Львова вирішили відкрити центри вакцинації, аби вчителям не доводилося очікувати у чергах і витрачати свій час.

Дитячим садочкам та початковим школам дозволять працювати за будь-якого рівня епіднебезпеки, оскільки ці діти потребують безпосереднього контакту з вихователем чи викладачем.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!