Порошенко відкрив у Львові перинатальний центр. Фото

16905 0
За останні два роки на будівництво перинатального центру витратили 123 млн грн.
фото: Христина Процак/Facebook

фото: Христина Процак/Facebook

Сьогодні, 20 квітня, Президент України Петро Порошенко відкрив у Львові перинатальний центр. Також він подарував адміністрації сертифікат на УЗД-апарат. Приймати пацієнтів перинатальний центр почне у травні.

«Цей об’єкт – гарний приклад співпраці держави, області та міста», — зауважив глава держави.

За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, наразі відкрили першу частину перинатального центру. Він сподівається, що приблизно за рік медзаклад відкриють повністю. Загалом на будівництво центру було витрачено за останні два роки з державного та обласного бюджету 123 млн грн. Загальна кошторисна вартість реконструкції становить понад 244 млн грн.

Читайте також: У Львові знову не обрали керівника перинатального центру

Як повідомляє кореспондент Tvoemisto.tv, під час розмови з журналістами лікарка-неонатолог перинатального центру Ярослава Редик, медзаклад реально почне приймати пацієнтів за півтора місяці, оскільки наразі приймають та налаштовують нове обладнання. Зокрема йдеться про відкриття пологового відділення на 75 ліжок та адмінкорпус. 

Ярослава Редик додала, що сподівається на те, що другу чергу відремонтованого обласного перинатального центру відкриють до кінця року. 

Нагадаємо, Львівський обласний перинатальний центр на вул. Джорджа Вашингтона, 6 припинив свою діяльність у вересні 2013 року. Відкриття частини перинатального центру мало відбутись у 2017 році, однак його переносили.

Фото Тараса Базюка та прес-служби ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!