Проїзд в автобусах Львова від сьогодні коштує 7 гривень

2379 0
Пенсіонери та люди з інвалідністю їздитимуть в усіх автобусах безкоштовно.
фото: Варіанти

фото: Варіанти

Із 1 лютого проїзд в усіх автобусах Львова подорожчав до 7 гривень. Відповідні зміни тарифу погодили на засіданні виконавчого комітету 25 січня.

Читайте також: Як планують змінити львівський транспорт. Інфографіка

Водночас пенсіонери та люди з інвалідністю ІІІ групи їздитимуть в усіх комунальних та приватних автобусах безкоштовно. Перевізникам натомість відшкодують 61,3 млн гривень за рік.

Економічно обґрунтованим у міській раді називають тариф у 8,21 грн. Одними з факторів подорожчання проїзду є зростання цін на автозапчастини, пальне та підвищення мінімальної заробітної плати. 

Додамо, що у грудні відбулись громадські слухання щодо подорожчання проїзду за умови покращення якості перевезень. Утім перевізникам та пасажирам не вдалось дійти згоди щодо нового тарифу.

Читайте також: Комунальне АТП запустить великі автобуси ще на декілька маршрутів. Перелік

Нагадаємо, до 5 грн проїзд у автобусах подорожчав 18 грудня 2017 року. Тоді економічно обґрунтований тариф становив 6,5 грн. 20 січня приватні перевізники скасували безкоштовний проїзд для пенсіонерів. Водночас 14 березня Кабінет Міністрів ввів монетизацію пільг на проїзд усіма видами громадського транспорту. У Львові неодноразово заявляли, що місто не має коштів на монетизацію, на яку за розрахунками необхідно понад 400 млн гривень.

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!