Київ

Просвічується наскрізь. Що зробили з пам’яткою на Хмельницького під прикриттям рекламного банера

517 0
У будівлі як мінімум двічі — в 2014 та 2018 роках ставалися пожежі.

З пам’ятки архітектури на вул. Хмельницького, 12 у Києві зняли рекламний банер: виявилось, що будівля частково розібрана. Про це повідомляє активіст Дмитро Перов.

За рекламною вивіскою відкрився реальний стан будинку Вольфсон 1884 року. Цей об’єкт є дійсною пам’яткою історії та архітектури місцевого значення.

«Фасад будинку правого боку просвічується наскрізь, дах – розібрано», – пише Дмитро Перов.

За його словами, у будівлі як мінімум двічі — в 2014 та 2018 роках ставалися пожежі. Надалі — будинок завісили величезним банером.

«Тепер ми бачимо, що не дарма. Істотна частина памʼятки вже розібрана. Побачити це вдалося лише зараз — коли ширму намальованого фасаду зняли. Завдяки рекламі встановити, коли відбувся демонтаж і пряме порушення закону важко», — зазначає Перов.

Нині комплексом володіє SAGA Development забудовника Андрія Вавриша, що вже встигла знести будівлю “Київпроекту”, що поруч.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!