Київ

Ремонт Дегтярівського шляхопроводу завершили

516 0
Проїзд для автотранспорту та трамваю шляхопроводом відкрили наприкінці минулого року.

На Дегтярівському шляхопроводі завершили весь комплекс робіт. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.

На оновленому шляхопроводі відкрили заїзди та з’їзди.  

«Ми зробили все, аби нова споруда та зупинки відповідали всім критеріям безбарʼєрності. Змонтували перильну огорожу, встановили антипаркувальні стовпчики. Здійснили роботи з озеленення та благоустрою території. Влаштували тротуари з велодоріжкою», - наголосив Кличко.

 

Мер показав, як тепер виглядає шляхопровід.

Нагадаємо, 20 грудня 2023 року в Києві відкрили рух Дегтярівським шляхопроводом для автотранспорту та трамваю. Вартість реконструкції розв’язки з будівництвом нового шляхопроводу склала 934 млн грн.

При цьому, як звернули увагу активісти ініціативи «Пасажири Києва», на оновленому шляхопроводі трамвайні зупинки зробили без платформ. Тобто вони не придатні для використання маломобільними людьми.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!