Київ

В Києві відкрили рух Дегтярівським шляхопроводом. Що з ним не так

741 0
У нового шляхопроводу за майже 1 млрд гривень є проблеми з безбар'єрністю
Фото: КМДА

Фото: КМДА

20 грудня в Києві відкрили рух Дегтярівським шляхопроводом для автотранспорту та трамваю. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.

«Новий шляхопровід на 1 м вищий, ніж попередній. Ширина споруди збільшилися з 28 м до 40 м. Довжина шляхопроводу – 36 м замість 33 м. Покращені параметри збільшать пропускну спроможність до 45 000 автомобілів на добу. Також на новому шляхопроводі зберегли трамвайну лінію, на якій повністю оновили рейки, посилили монолітні плити полотна», - розповів він.

Відкритий рух і заїздами та зʼїздами з нового шляхопроводу.

Увесь комплекс робіт, а саме – влаштування верхнього шару асфальту та благоустрій території біля зʼїздів і заїздів, завершать наступної весни. Також влаштують велодоріжки та тротуари.

При цьому, як звернули увагу активісти ініціативи «Пасажири Києва», на оновленому шляхопроводі трамвайні зупинки зробили без платформ. Тобто вони не придатні для використання маломобільними людьми.

«Твоє місто» звернулось із відповідним запитом до КМДА.

Нагадаємо, вартість реконструкції розв’язки з будівництвом нового шляхопроводу становить 934 млн грн.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!