Ремонт прикордонної дороги Яворів – Грушів планують розпочати в березні

8561 1
Польсьска компанія на період ремонту ввезе на Львівщину свою техніку.
Фото: shoppingpl.com

Фото: shoppingpl.com

Ремонт прикордонної дороги Яворів – Грушів мають розпочати в цьому місяці. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник Служби автомобільних доріг Львівської області Олег Береза.

Читайте також: На Львівщині тимчасово відклали ремонт дороги, про яку священник зняв кліп

«У нас є проєкт, сьогодні буде затвердження "Укравтодору" і, відповідно, залишається подати документи для отримання дозволу на ремонтні роботи. Я думаю, що має бути готовність розпочати це вже в березні», – каже він.

Однак, за словами Олега Берези, є питання у ввезенні техніки з боку польських компаній, які хочуть на деякий час ввезти техніку без митних оформлень. Тож у Службі автомобільних доріг очікують на результати засідання «Укравтодору», Міністерства фінансів України тощо, після якої мали б отримати необхідні нормативно-правові акти. Усі інші погодження, каже керівник Служби автодоріг, у них є.

Раніше вже повідомляли, що ремонт доріг відтермінують до весни і почнуть, коли це дозволять погодні умови. 

Читайте також: Дорогу Львів – Рівне планують розширити до 4 смуг

Нагадаємо, що позику від Республіки Польща надали під пільгове кредитування впродовж перших п’яти років. 60% товарів і послуг від цієї суми мають надати підприємці з польської сторони. Віддавати кредит буде український уряд.

Переможцями тендерів стали дві компанії – польські, що є вимогою польської сторони, яка надавала кредит. Дорогу Грушів-Немирів за 3,5 млн євро ремонтуватиме UNIBEP S.A. Усі інші – КПП «Смільниця» – Старий Самбір (2 млн євро), Яворів – Грушів (6,8 млн євро), Червоноград – Рава-Руська (21,5 млн євро) та Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (19,5 млн євро) – компанія DROG-BUD Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia. Вони спершу проектуватимуть, а потім і будуватимуть відповідні траси.

Ольга КовальЧитайте також:
7 Березня, 2020 13:45
Ромка Добре що дістали грошову одиночні допомогу,оскільки дорога дуже важка і це ще не літо а дорожній покрив яким чином запланований ремонт вплине на життя українців!?і чи справді коментовані пропозиції зацікавлених осіб будуть некеровано контролювати процеси ремонту.07.02 2020
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!