Київ

Рівень води в Дніпрі в Києві знову зріс

410 0
В Києві утримується затоплення заплави Дніпра шаром близько 15-20 см.
фото: КМВА

фото: КМВА

Рівень води в Дніпрі протягом останніх днів коливається приблизно на одному рівні. Про це повідомляє КМВА.

«Станом на 9:00 15.05.2023 рівень води р. Дніпро у Києві біля моста "Метро" становить 9 262 см (за Балтійською системою висот). Температура води: 15°C. В порівнянні з попереднім днем рівень водопілля збільшився на 8 см», - зазначив начальник КМВА Сергій Попко

Жодних негативних наслідків цей підйом не несе, загроз для Києва немає. Аварійних підтоплень по місту не зафіксовано.

Рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається І (жовтий). При цьому утримується затоплення заплави шаром близько 15-20 см. Залишаються підтопленими заплавні території - острови у парку «Муромець», «Гідропарк», Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків. Промислові об’єкти і житлові масиві міста поза загрозою підтоплення.

Нагадаємо, в кінці минулого тижня  показник рівня води у Дніпрі сягав 9 259 см.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

 

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!