Росія перекинула в Україну майже всі свої війська, – канадська розвідка

1461 0
Рф навіть не вдається знайти достатньо непідготовлених новобранців, щоб поповнити розгорнуті підрозділи.
Фото: delo.ua

Фото: delo.ua

Майже всі підрозділи армії російської федерації беруть участь у бойових діях проти України. Про це повідомляє розвідка Канади.

«Практично всі підрозділи російської армії брали участь у бойових діях на території України», – йдеться у повідомленні розвідки у Twitter.

Зазначається, що росія через значні втрати не має достатніх резервів для того, щоб посилити власні війська. У розвідці інформують, що втрати більшості російських армійських підрозділів настільки високі, що їм навіть не вдається знайти достатньо непідготовлених новобранців, щоб поповнити розгорнуті підрозділи.

Читайте також: Родичів загиблих на війні з росією не призиватимуть під час мобілізації

Крім того, наразі, за даними Канади, сили росії в Україні є недостатніми для досягнення заявленої нею мети усунути уряд в Києві. У розвідці переконані, що країна-агресор й надалі матиме складноші з досягненням навіть скромного тактичного успіху на східному та південному фронтах.

Нагадаємо, країні-агресору не вдалося реалізувати свої плани прихованої мобілізації та створення 16 добровольчих батальйонів, тому наразі росія формує новий окремий армійський корпус.

Нагадаємо, загальні бойові втрати противника від початку повномасштабної війни і станом до 29 липня орієнтовно становлять близько 40,5 тисяч особового складу. За останній день ліквідували 270 осіб.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!