Пів яблука та ирій. Що змінює новий український правопис. Інфографіка

55454 14
Новий правопис запрацює після офіційної публікації.
Фото: zmi.ck.ua

Фото: zmi.ck.ua

Днями Кабмін затвердив новий український правопис. Його значно оновили, порівняно з правописом 1992 року, та запропонували низку паралельних форм вживання. Tvoemisto.tv пропонує коротку інфографіку з основними змінами.

 

Ознайомитись із повним текстом нового правопису можна за посиланням. Він набуде чинності після офіційного опублікування.

Інфографіка Марії Стахів


Читайте також:
27 Травня, 2019 12:12
Жека Жаєх
27 Травня, 2019 07:55
Оксана Як так далі піде, то Азіров буде зразком для української мови. Так розумію, що ці зміни саме для тих, хто так і не навчився розмовляти українською
26 Травня, 2019 15:54
Олеся Жах!
26 Травня, 2019 14:04
Ганна Жах.
26 Травня, 2019 12:49
Аня На ці зміни (знущання з української мови) взагалі слів не підберу...
26 Травня, 2019 11:26
Степан Те, що видається за реформу, я відродження імперської російської мови. Саме так до реформи російської мови і було. Плидулки з КМ та інституту мови на шляху ревізіонізму! Замість того, щоб спростити мову, її замовчують!!!
26 Травня, 2019 09:45
Галичанин Найсмішніші, що новим правописом чи не найбільше обурюються люди, які або не говорять українською, або далекі до проблем мови. І дуже багато серед них саме к*ц*пських ботів
26 Травня, 2019 07:03
Оксана Моя бабуся ніколи не казала поганих слів. Найгірше, як вона могла назвати - це «нерозумний». Так от... які нерозумні люди працюють у кабміні. Якщо звільняєтесь, то ідіть собі з Богом, так ні.... ще нагадимо цим українцям на останок.
25 Травня, 2019 23:59
Олександр Дякую, що паплюжите нашу прекрасну мову
24 Травня, 2019 19:59
Sania Golden Key етер???? ви ибанулись там зажрані дибили в верховнИй радИ?
24 Травня, 2019 19:57
Ирод замахали в хаті ледарі прокляті
24 Травня, 2019 19:56
Sania Golden Key идеоти, инвалиди, идить в ииии з свийими нивими СлиВами
24 Травня, 2019 19:56
Ирод Саня голден кей передає привіт)
24 Травня, 2019 19:43
Ирод який ирод до такого додумався?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!