Скільки заробляють лікарі психіатричної лікарні у Львові

4100 0
В 2019 році у лікарні було велике навантаження на штат – 1600 людей на 1200 ліжок. Зараз лікарів менше.

У Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні працюють 86 лікарів-психіатрів. Разом із лікарями-консультантами – 120. Як повідомив під час інтерв’ю Tvoemisto.tv директор лікарні Богдан Чечотка, лікарі там отримують зарплату у розмірі 20 тисяч гривень, але поки що немає дієвих механізмів для її диференціації. 

«Це намагаються коригувати преміями, надбавками за складність і напруженість у роботі. Тобто якщо, наприклад, лікар отримує премію в розмірі одного окладу, то сам оклад становить близько 10 тис. грн», – сказав він.

В лікарні також думають, як проводити реабілітаційний процес для працівників, адже швидко знайти нову людину, яка вміє працювати з тими самими військовими, дуже важко.

Читайте також: Психлікарню на Кульпарківській кардинально змінять. Інтерв’ю з директором

Директор розповідає, що в 2019 році у лікарні було велике навантаження на штат – 1600 людей на 1200 ліжок. 80% із них були соціальними пацієнтами, які отримували по пів таблетки азапіну, хоча це можна було робити й удома під контролем психіатра. Зараз таких пацієнтів дуже мало, але є 22 пацієнти, які мають протипоказання до перебування в соціумі. Раніше їх було 350. Таких людей не можуть скерувати ні в інтернат, ні додому.

Нагадаємо, що в психіатричній лікарні зараз 790 пацієнтів, серед яких є військові, ВПО, а також резиденти, які тривалий час були на лікуванні, а тепер їх вчать різних соціальних навичок. Лікують тут військових із ПТСР, депресією та іншими психічними розладами, що загострилися через екстремальні умови.

Як в лікарні розвивають реабілітацію, що для них зараз є найбільшою проблемою та з якими діагнозами тут лікують військових – читайте у інтерв’ю.

Софія Шавранська

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!