Посадовця «Нафтогазу» на Львівщині затримали на мільйонному хабарі
Мільйон гривень пропонували службовцю за приєднання новобудови до електромережі в обхід закону.
Фото: Прокуратура Львівщини
Фото: Прокуратура Львівщини

01 червня 2021, 15:20

На Львівщині на хабарі викрили директора філії ТзОВ «Нафтогаз Тепло» одного з міст районного значення Львівської області, яка, серед іншого, займається електропостачанням. Про це повідомили у прокуратурі області.

За даними прокуратури, керівник філії одержав від директора одного з товариств Новояворівська, яке займається будівництвом нерухомості, неправомірну вигоду у розмірі 1 млн грн.

Натомість він обіцяв посприяти, аби новозбудований підприємством багатоквартирний будинок був приєднаний до електромереж якомога швидше, не чекаючи, коли буде збудована додаткова підстанція, до якої, згідно проектної документації, і мало бути підключення.

Зараз правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії.

Директору філії загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Зазначимо, що ТзОВ «Нафтогаз Тепло» зареєстроване у Новому Роздолі і є філією Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ та філією «Новороздільських електромереж». У СБУ уточнили, що затримали власне посадовця філії «Новороздільські електромережі».

Фото прокуратури Львівщини


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

На Львівщині криза на ЦЗФ "Червоноградська" загрожує теплу в квартирах
Профспілки попереджають: фабрика зупинена, шахтарі без зарплат, опалювальний сезон 2026/2027 під ударом
Фото з допису Михайла Волинця

13:33

Ситуація навколо Центральної збагачувальної фабрики (ЦЗФ) "Червоноградська" на Львівщині та державних шахт Львівсько-Волинського басейну викликає серйозне занепокоєння профспілок. Вони попереджають, що корупційні схеми та тіньовий контроль над підприємством можуть зірвати підготовку до опалювального сезону 2026/2027 років. У зверненні Незалежної профспілки гірників України та профспілки гірників Донбасу "Солідарність" до першого віце-прем’єр-міністра – міністра енергетики Дениса Шмигаля наголошується: ЦЗФ "Червоноградська", яка перебуває у процедурі банкрутства з 2018 року, фактично не працює...
Читати повністю
ArrowUpRightIcon

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"