У Львові сьогодні починається BookForum. Повна програма

938 0
Серед почесних гостей фестивалю будуть психотерапевтка і авторка світового бестселеру «Вибір» Едіт Еґер та Нобелівська лауреатка, письменниця українського походження Ольга Токарчук.
Фото: Анна Денисенко

Фото: Анна Денисенко

Сьогодні, 15 вересня стартує 28-ий Львівський міжнародний BookForum. Цього року він відбуватиметься у гібридному форматі.

Форум проходитиме з 15 по 19 вересня і налічуватиме 120 подій з 250 учасниками. Серед них будуть іноземні автори з 21 країн світу. Сьогодні, 15 вересня, о 19.00 год відбудеться урочисте відкриття форуму.

Читайте також: Ще однією гостею 28 BookForum у Львові стане психотерапевтка, що пережила Голокост

Фокусною темою цьогорічного фестивалю є «Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними». Куратором фокусної теми буде відомий літературознавець Юрко Прохасько. Повну програму фестивалю можна переглянути за посиланням.

У планах літературного фестивалю панельні дискусії, традиційна Ніч Поезії та музики non-stop, запрошені гості з усієї України, а також ЄС, США, Південної Америки та Африки.

Однією з почесних гостей фестивалю стане 93-річна психотерапевтка і авторка світового бестселеру «Вибір» Едіт Еґер, яка пережила Голокост.

На фестивалі також буде Нобелівська лауреатка, письменниця українського походження, есеїстка, сценаристка та поетеса Ольга Токарчук. Вона отримала Нобелівську премію з літератури за 2018 рік «за уяву оповідачки, яка з енциклопедичною пристрастю представляє перетин кордонів як форму життя».

Читайте також: Почесною гостею 28 BookForum у Львові буде Нобелівська лауреатка Ольга Токарчук

Програма 28 BookForum:

15 вересня 

 16 вересня 

17 вересня 

18 вересня 

 

Довідково

28 BookForum стартує 15-го вересня у Львові. Це – головна культурна подія року, яка об’єднує інтелектуалів, літераторів, громадських діячів для обміну ідеями та знаннями, презентацій досягнень та обговорення проблем.

Цього року BookForum вперше за всю історію відбудеться у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Заплановано понад 100 подій, панельних дискусій і традиційна Ніч Поезії та музики non-stop, запрошені гості з усієї України, а також ЄС, США, Південної Америки та Африки.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!