Сьогодні Україна перейде на літній час. Куди переводити стрілки

3033 0
Українці переведуть годинники уночі з 24-го на 25-те березня.
Фото: СТБ

Фото: СТБ

Сьогодні, в ніч з 24 на 25 березня українці перейдуть на літній час. Стрілки годинника потрібно буде перевести на годину вперед о 3:00 ранку.

Зміни в часі можуть негативно позначитись на самопочутті деяких людей та викликати депресію, дратівливість, втомлюваність та зниження працездатності. 

Покращити ці відчуття можна, якщо завчасно готуватися до сну, більше перебувати на свіжому повітрі й правильно харчуватися.

Читайте також: Інтерсіті+ до Перемишля змінить графік руху

Нагадаємо, переведення годинників регламентується постановою Кабміну від 13.05.96 № 509 про порядок обчислення часу на території країни, згідно з якою у останню неділю жовтня годинники переводять на годину назад, а в останню неділю березня — на годину вперед. Разом з Україною на літній час перейдуть понад 110 країн світу.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!