Священників вакцинуватимуть від Covid-19 на другому етапі. Їх прирівняли до соцпрацівників

611 0
Щоби записатися на щеплення, духівникам потрібно звернутися до свого керівництва та повідомити про бажання вакцинуватися.
Фото: ugcc.ua

Фото: ugcc.ua

Оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України з вакцинокерованих інфекцій «прирівняв» священнослужителів до соціальних працівників. Тепер духівники можуть отримати щеплення проти Covid-19 на 2-му етапі вакцинації, відповідно до дорожньої карти.

«Рекомендувати МОЗ України «прирівняти» служителів офіційно зареєстрованих в Україні церков і релігійних організацій до соціальних працівників», — йдеться в протоколі засідання штабу.

Читайте також: Як проходить вакцинація від коронавірусу у Львові. Від питань до відповідей

Як пояснюють у Центрі громадського здоров'я, такий крок є необхідним, бо священнослужителі тісно контактують із людьми, які належать до груп ризику.

Щоби записатися на щеплення, духівникам потрібно звернутися до свого керівництва та повідомити про бажання вакцинуватися. Ті ж, у свою чергу, передадуть списки координаторам із вакцинації в регіоні. Після узгодження з координаторами керівники повідомлять охочих про час та місце щеплення.

Вакцинація проти Covid-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в п’ять етапів. На першому етапі щеплюють медичних працівників ковідних лікарень, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті.

Читайте також: Вакцини для відомих. У Львові створили Google-форму для щеплення від Covid-19

22 березня 2021 року в Україні розгорнули 2-й етап вакцинації проти Covid-19. До вакцинальної кампанії, відповідно до дорожньої карти, долучили лікарів усіх закладів охорони здоров’я, соціальних працівників та людей старших 80 років. Усі щеплення є добровільними.

Також залишкові дози вакцини CoviShield проти Covid-19 можуть отримати публічні особи та громадські діячі, зокрема й священники.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!