Ситуація на дорогах: під час автоперегонів на Львівщині перекриватимуть рух

2200 0
У Дрогобицькому та Сколівському районах пройдуть два фінальні етапи гірських перегонів «Львівський стандарт». Під час змагань ситуативно перекриватимуть автодороги.
фото: www.gazeta-misto.te.ua

фото: www.gazeta-misto.te.ua

Як повідомляє організатор змагань «Галицький автомобільний клуб», фінальні заїзди пройдуть на двох трасах: на Верецькому перевалі у Сколівському районі та перевалі Борислав-Східниця. Довжина обох відрізків траси по 2750 м.

Організатори зазначають, що обидва етапи вимагатимуть від спортсменів підвищеної концентрації та уваги, оскільки є достатньо швидкісними, мають круті повороти і значний перепад висот.

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, у зв’язку із проведенням змагань 9 вересня ситуативно перекриватимуть рух на Верецькому перевалі з 8.30 до 19.00, а наступного дня – на перевалі Борислав-Східниця в тому ж часовому проміжку. Проїзд автотранспорту здійснюватимуть щогодини.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!