Три львівські університети потрапили у десятку найкращих за науковими публікаціями

1588 0
Результати рейтингу базуються на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями.
Фото: ЛНУ ім. І Франка

Фото: ЛНУ ім. І Франка

На порталі Освіта.ua оприлюднено щорічний рейтинг українських ВНЗ за показниками даних наукометричної бази Scopus. Результати рейтингу базуються на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями. Цьогоріч три львівські університети потрапили у ТОП-10. 

Зокрема, ЛНУ імені Івана Франка посів третє місце в рейтингу. Науковці цього університету опублікували 9,3 тис. статей, та отримали понад 65 тис. цитувань на свої публікації. НУ «Львівська політехніка» зайняла восьме місце рейтингу – 11,7 тис статей та понад 56 тис. цитувань. На девʼятьому місці опинився ЛНМУ імені Данила Галицького. Викладачі медзакладу підготували 2 тис. статей, які цитували понад 18,7 тис. разів.

Читайте також: Львівський університет увійшов у п'ятірку найкращих в Україні

ТОП-10 вищих навчальних закладів:

  • Київський національний університет ім. Шевченка

  • Харківський національний університет ім. Каразіна

  • Львівський національний університет ім. Франка

  • Одеський національний університет ім. Мечникова

  • Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

  • Чернівецький національний університет ім. Федьковича

  • Сумський державний університет

  • Національний університет «Львівська політехніка»

  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького

  • Прикарпатський національний університет ім. Стефаника

Загалом, рейтинг складений за результатами проведення наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus у квітні 2023 року. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

Нагадаємо, раніше до ТОП-10 найкращих закладів вищої освіти України увійшли Національний університет «Львівська Політехніка» та Львівський національний університет імені Івана Франка.

_________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!