Ціна на газ для населення залишиться без змін

698 0
Газ коштуватиме 8 гривень за куб, як і раніше.
Фото: з відкритих джерел

Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів ухвалив рішення про те, що ціни на газ для людей залишаються без змін. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
 
Пільгова ціна буде діяти також для підприємств, які виконують важливі  функції для забезпечення обороноздатності держави.
 

«Сьогодні приймаємо рішення про те, що ціни на газ для людей залишаються без змін. Жодного підвищення. 8 грн за куб, як і було. Пільгова ціна буде діяти й для підприємств, які виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави», — підкреслив Денис Шмигаль.

Читайте також: На АЗС ліміт на паливо, однак за кілька тижнів дефіцит розв'яжуть, а ціни дещо зростуть

Окремим рішенням уряд також рекомендує місцевим органам влади й комунальним підприємствам на час дії воєнного та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги. Водночас українців закликають продовжувати платити за комунальні послуги, щоб у підприємств була можливість здійснювати ремонти й платити заробітні плати працівникам.

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!