ЦНАПи Львова. Де можна оновити дані військовозобов’язаним

2699 0
За тиждень роботи сервісу у ЦНАПах Львівщини послугою скористалися 5 715 людей.
Умовне фото

Умовне фото

У всіх львівських ЦНАПах військовозобов’язані віком від 18 до 60 років можуть оновити особисті дані. Також це можна зробити в ТЦК або в електронному кабінеті призовника. Зауважимо, оновити дані мають всі військовозобов’язані особи, навіть ті, хто має відстрочку від мобілізації.

Які документи потрібно

Якщо ви оновлюєте дані у ЦНАПі потрібно мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та актуальний номер телефону. 

Результатом послуги стане витяг про актуалізацію даних в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, який формується засобами Реєстру та роздруковується адміністратором ЦНАП. 

Також працівники львівських ЦНАПів готові надавати консультації відвідувачам.

Адреси Центрів надання адміністративних послуг у Львові


Зазначимо, військовозобов’язані, призовники та резервісти за законом зобов’язані оновити свої облікові дані, а саме: 

  • фактичну адресу проживання, 
  • мобільний номер, 
  • адресу електронної пошти (за її наявності). 

Загалом за тиждень роботи сервісу у ЦНАПах Львівщини послугою скористалися 5 715 людей.

Зазначимо, усі чоловіки віком 18-60 років до 16 липня включно повинні оновити свої облікові дані. Зокрема, це можна зробити онлайн через застосунок «Резерв+», який доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market

Нагадаємо, в Україні набув чинності новий закон про мобілізацію №10449. Разом з цим, багато аспектів процесу призову, зокрема, видачі повісток, оновлення військово-облікових даних тощо, регулюватимуть за допомогою підзаконних нормативно-правових актів, які приводитимуть у відповідність до нового законодавства 

Що змінилося читайте у матеріалі Tvoemisto.tv.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!