Історія вже не обов'язкова. Як цьогоріч випускники вступатимуть в університети

3340 0
Обов'язковими предметами для складання є українська мова та математика.
Фото умовне

Фото умовне

Цьогоріч випускники українських шкіл знову складатимуть національний мультипредметний тест замість зовнішнього незалежного оцінювання. Обов'язковими предметами для складання визначили українську мову та математику, ще один предмет випускники обиратимуть самостійно.

Джерело: міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у Telegram

За його словами, планують проведення основної та додаткової сесії НМТ. Основна проходитиме у червні, додаткова – у червні – липні. У додатковій сесії зможуть взяти участь ті випускники, які з важливих причин не склали тестування під час основної сесії. Для складання тесту буде відведено 180 хвилин, які вступник може розподілити на свій розсуд.

Читайте також: Майже усі школи Львова мають укриття. В якому вони стані

Випускники, які тимчасово перебувають за кордоном і бажають здобувати вищу освіту в Україні, мають можливість скласти НМТ у спеціально створених екзаменаційних центрах у багатьох країнах світу.

Нагадаємо, що з понеділка, 23 січня, у львівських школах розпочнеться другий семестр. Кожна школа самостійно визначатиме форму навчання, як і в першому семестрі. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!