Київ

Цьогорічні надходження до бюджету Києва перевищують довоєнні показники, - Кличко

788 0
Доходи міста за квартал зросли майже на 4 млрд грн
Фото: КМДА

Фото: КМДА

За перші 4 місяці року до бюджету Києва надійшло більше коштів ніж у аналогічні періоди в попередні два роки. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на відкритті Україно-Американського Форуму War Time Economy, який відбувається в Києві.

Він зазначив, що бізнес в Києві швидко адаптувався до нових реалій та майже повністю відновив роботу.

«Як відомо, найбільше наповнення столичного бюджету забезпечує саме бізнес та населення, яке працює», – зауважив мер Києва.

Він повідомив, що завдяки цьому, не сталося провалу в міському бюджеті. Цього року за перших 4 місяці до бюджету надійшло майже на 3,6 млрд гривень більше коштів, ніж за аналогічний період 2022. Та на 3,8 млрд більше, ніж за 4 місяці 2021 року.

«Безпрецедентна підтримка з боку США допомогла нам вистояти в найтяжчий період російської навали, коли під безпосередньою загрозою опинилося серце України – Київ», – наголосив Кличко.

Форум War Time Economyє платформою партнерства, мета якої – прискорити інтеграційні процеси між діловими колами США та України і налагодити співпрацю у повоєнній відбудові української держави.

Кличко зауважив, що важливу роль в економіці України та в її відбудові може відіграти і бізнес Сполучених Штатів.

«Користуючись нагодою, я хотів би запросити американських бізнесменів до Києва. Уже сьогодні ми готові обговорювати перспективні проекти та можливості української столиці. Зокрема, в сферах сервісної економіки, економіки знань та інновацій. В цьому сенсі ми також розраховуємо на Американський Університет, який розпочав свою діяльність в Києві», – підкреслив мер Києва.

Нагадаємо, доходи бюджету Києва на 2023 рік запланували в сумі понад 66,3 млрд грн. Видатки – 65,6 млрд.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.с

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!