Упродовж 2025 року сигнал повітряної тривоги у Києві та області оголошували 794 рази. Про це повідомляє платформа United24.
Загалом по всій Україні зафіксували 19 033 повітряні тривоги. Найчастіше сирени лунали у Харківській області — 2020 разів, у Запорізькій — 1807, у Сумській — 1793 та у Дніпропетровській — 1658. Найменше тривог зафіксували у західних регіонах: у Закарпатській області — 126, Івано-Франківській — 133, Львівській — 140, Чернівецькій — 142.
У United24 також повідомили, що протягом 2025 року росія випустила по території України понад 60 тисяч керованих авіабомб, близько 2 400 ракет різних типів та понад 100 тисяч дронів.
Щотижня над Україною фіксувалися тисячі повітряних цілей. Постійні атаки призводили до руйнування цивільної та енергетичної інфраструктури, а також до втрат серед мирного населення, перетворюючи життя людей на боротьбу за виживання.
Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наш Facebook.
«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.





