У Білогорщі запроектували півтисячі ділянок для учасників АТО. Схема

9248 1
Протягом місяця тривають громадські слухання з обговорення проекту забудови ділянки між Рясним та заказником «Білогорща».
фото: wikimapia.org

фото: wikimapia.org

Детальний план території охоплює 54,8 га на території Зимноводівської сільської ради для дачних та садових ділянок для воїнів АТО. Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту. 
 
Основна частина площі детального плану – це невпорядкована територія пасовищ. Тут передбачається 471 ділянка з дачними будинками, 117 ділянок для ведення садівництва, ділянки для придорожнього сервісу та господарського призначення для обслуговування дачних ділянок, сквер з водоймою, дитячі та спортивні майданчики. За проектом, тут можливе будівництво одно- та двоповерхових будівель. 
 
 
Складність ділянки в тому, що частина має торфовані та торфово-болотні ґрунти, високе стояння ґрунтових вод. Будівництво на цих ділянках можливе після комплексу інженерних заходів. У проектному плані містяться рекомендації для будівництва: застосовувати дреновані покриття (газонні решітчасті системи ТТЕ, перфоровану бруківку ФЕМ, щебенево-гравійне ущільнене покриття) та зберігати максимально можливий відсоток озеленення ділянки.
 
 
Проектом також передбачені заходи для запобігання торфових пожеж на цій ділянці: улаштування захисної канави, підготовка природних водойм, безпечне розміщення місткостей з горючими рідинами, забезпечення протипожежною технікою та інвентарем та підвищення відповідальності посадовців та населення щодо дотримання правил пожежної безпеки. 
 
Розрахунковий термін реалізації плану 3-7 років.  
 
Зустріч з архітектором проекту відбудеться 27 червня о 18:00, у Великій сесійній залі Львівської міськради. Громадські слухання тривають до 10 липня. Пропозиції можна направляти до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через ЦНАП (пл. Ринок, 1), тел. (032) 297-57-63.
 
 
Нагадаємо, у жовтні 2016 року Львівські міська рада ухвалила зміни до програми захисту інтересів учасників АТО. Відповідно до неї, з міського бюджету передбачили виплату 100 тис грн кожному учаснику АТО або земельну ділянку на вибір. Тоді в міськраді пообіцяли сприяти виділенню ділянок поза межами міста. Станом на 15 травня у ЛМР відзвітували про виділення 100 тис грн для 507 учасників бойових дій. 
 
3 травня управління архітектури ЛМР уклало угоду з Пустомитівською райрадою на розробку цього детального плану. 
 
 
Зоя Красовська
Схеми розроблені інститутом «Містопроект»

Читайте також:
19 Червня, 2017 13:16
Скарлет самі ж написали що території відносяться до Зимної Води,до чого тут Пустомитівська райрада та Львів (
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!