У будівлі театру Заньковецької у Львові відкрили еротик-клуб. Фото

32330 7
Частина будівлі, де розташовано заклад, не належить театру Заньковецької, а тому вони не могли ніяк вплинути на появу еротичного клубу.
фото Вардкеса Арзуманяна

фото Вардкеса Арзуманяна

У Львові на проспекті Свободи, 26 у будівлі Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької відкрили «еротичний театр». Про це повідомив львівський ресторатор Вардкес Арзуманян у себе на сторінці Facebook та розмістив відповідне фото.

«Театрали! Це треба зупиняти. То вже дно. То поряд з Оперним», – написав він.

У прес-службі театру Заньковецької Tvoemisto.tv повідомили, що частина будівлі, де розташовано заклад, їм не належить, а тому вони не могли ніяк вплинути на появу еротичного клубу.

«Це приміщення перебуває в приватній власності. Ми, звичайно, не бажаємо такого сусідства, але самостійно на це впливати не можемо. Щоб унеможливити появу таких речей, у Львові повинна бути якась консолідована громадська позиція та обурення», – говорять у театрі.

Повна назва еротичного клубу – Corset Erotic Theater and Restaurant Club. Tvoemisto.tv вдалось з’ясувати, що власником закладу є ТОВ «Сцена №3». Згідно з даними Youcontrol, цією фірмою володіє уродженець села Буховичі Мостиського району Богдан Нагайло. Юридична адреса фірми збігається з фактичною адресою клубу. Основним видом діяльності ТОВ «Сцена №3» є обслуговування напоями (КВЕД 56.30).

Читайте також: У центрі Львова викрили БДСМ-студію. Фото

У коментарі Tvoemisto.tv Богдан Нагайло підтвердив, що є власником еротичного клубу, втім, як він каже, це радше «еротичний театр». Таку назву він пояснює тим, що заклад розташований, власне, у театрі.

«Це не стриптиз-клуб, нічого аморального тут не відбувається. Театр завжди був осередком світського життя. Наприклад, згадаймо, як у театрі Курбаса колись розташовувалося казино, ресторан та кабаре. Це частина концепції закладу. У минулому це називали кабаре, зараз – еротичний театр», – розповів Богдан Нагайло.

За його словами, заклад є ресторан-клубом. Його інтер'єр відстворює стиль кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Зазначимо, що згідно з інформацією на Facebook-сторінці закладу, працює цей ресторан з 22:00 по 6:00.

Назар Притула, Ганна Аргірова


Читайте також:
22 Червня, 2018 12:51
Анонімус Анонімуський Вардас, [***]рдас, пизда, [***] дебілів в світі так до[***]. Ще маю сміливість [***] пиздіти неукраїнське
19 Червня, 2018 22:29
Адріан Остап Ібрагімович є яскравим приладом розумової неадкватності про-збоченців.
За такою примітивною логікою, якщо ті, хто є проти чогось є "латентними", то наш Остап є латентним глистом (тарганом, чи лайном - залежно, від того, що йому найбільш неприємне).
19 Червня, 2018 19:00
Сергій
19 Червня, 2018 18:55
Сергій
19 Червня, 2018 18:54
Сергій
19 Червня, 2018 12:41
Остап Ібрагімович Латентні гомосексуали б'бть на сполох.
18 Червня, 2018 22:23
Адріан Ганьба! Перетворили місто короля Данила на не знати що!
Вже мало їм того що тренажера для збоченців та збоченок поставили - статую Захера-Мазоха, в котрій ті хто має нездоровий потяг до статуй щось там мацають нижче пояса, а тепер вже театр Марії Заньковецької спаплюжили.
Так руки опускаються щось будувати. Збудуєш якусь каменицю чи театр, а по твоїй смерті там збоченці будуть правити бал...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!