У «Дії» можна автоматично закривати ФОП. Як це зробити

1089 0
Скористатися новою цифровою послугою можуть фізичні особи-підприємці.
Умовне фото

Умовне фото

Державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП можна здійснити через портал Дія. Про це повідомили у пресслужбі Мінцифри.

Скористатися новою цифровою послугою можуть фізичні особи-підприємці, які мають РНОКПП (Реєстраційний номер облікової картки платника податків) або ж підприємці, які використовують паспортні дані замість картки платника податків.

Щоб закрити ФОП у «Дії», потрібно:

  • Авторизуватися на порталі «Дія».

  • Обрати послугу «Автоматичне закриття ФОП».

  • Натиснути «Подати заяву» (вся інформація підтягнеться з ЄДР).

  • Перевірити правильність даних.

  • Підписати заяву електронним підписом ФОП або КЕПом фізичної особи.

  • Потім дані про закриття ФОП автоматично надійдуть в ЄДР та податкову за місцем реєстрації.

Зазначимо, на порталі «Дія» вже доступний «революційний сервіс» – найшвидша реєстрація бізнесу у світі. Зробити це можна автоматично.

Нагадаємо, на порталі «Дія» розпочалось тестування функції закриття статусу фізичної особи-підприємця онлайн. Така послуга скасує потребу походу до державних органів та зменшить кількість черг у них. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!