Київ

У КМДА відкидають підозри у розкраданні на ремонті водогонів біля ТРЦ «Оушен Плаза»

598 0
У КМДА наполягають, що КП «Київтеплоенерго» не здійснювало реконструкцію на зазначеній ділянці

У КМДА відреагували на розслідування правоохоронних органів проривів водогону на вулиці Антоновича заявою, про те що Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» не здійснювало реконструкцію на зазначеній ділянці. Відповідна заява опублікована на Офіційному порталі Києва.

«Сьогоднішні заяви, опубліковані на сайтах Національної поліції України та Київської міської прокуратури щодо проведення повної реконструкції магістральних тепломереж на вул. Антоновича та залучення на це бюджетних коштів не відповідають дійсності», - йдеться у заяві.

У КМДА наполягають, що КП «Київтеплоенерго» не здійснювало реконструкцію на зазначеній ділянці – ці роботи лише заплановані.

«Виконувалась тільки ліквідація аварійних ситуацій із необхідною заміною пошкоджених та гостро аварійних ділянок трубопроводів, а також усунення пошкоджень у результаті проведення гідравлічних випробувань, які є невід’ємною технологічною складовою підготовки до опалювального сезону. Роботи затверджені чинним законодавством», - йдеться у документі.

Крім того, як заявляють в КМДА, ці роботи виконувались власними силами «Київтеплоенерго» в межах наявних тарифних коштів. Відповідно, бюджетних коштів, а також проведеної повної реконструкції мереж на зазначеній ділянці не здійснювалось.

«Тому ще більш дивним є ситуація, коли правоохоронні органи розпочинають слідчі дії на причетність до розтрати бюджетних коштів, коли ані предмету розслідування, а тим більше витрати бюджетних коштів – не було», - заявляють у міській адміністрації.

Там також заявили про тиск правоохоронних органів на комунальні підприємства міста.

«Зауважимо, що тиск з боку правоохоронних органів на роботу колективів комунальних служб Києва є системним, а самі дії проводяться з недотриманням процедури, як того вимагає закон. У період, коли працівники «Київтеплоенерго» працюють у посиленому цілодобовому режимі, забезпечуючи не лише ліквідацію поточних, а й відновлення енергооб’єктів, що були зруйновані або пошкоджені під час ворожих ракетних обстрілів, такі дії правоохоронців видаються особливо цинічними та такими, що мають лише політичне підґрунтя. Такий підхід не лише не сприяє ефективній підготовці до планової та безпечної роботи наступної зими, а, навпаки, гальмує виконання критично необхідних процесів, зокрема ліквідацію масштабних пошкоджень і швидше повернення послуг киянам», - наголосили в КМДА.

Нагадаємо, 17 травня Київська міська прокуратура повідомила про початок досудового розслідування за фактом можливої розтрати бюджетних коштів під час капітальних ремонтів магістральних трубопроводів у м. Києві.

Правоохоронці підозрюють, що аварії на водогонах біля ТРЦ «Оушен Плаза» стаються через розкрадання коштів під час їх ремонтів. 

Напередодні сталася аварія на трубопроводі на вулиці Антоновича  біля ТРЦ «Оушен Плаза».

Тоді в «Київтеплоенерго» пояснили, що аварійна ситуація сталась у результаті проведення гідравлічних випробувань магістральної мережі великого діаметру – понад 1 метр, яка функціонує під тиском.

Комунальники додали, що загалом гідравлічні випробування – це усталена практика для перевірки на міцність мереж, особливо тих, що мають ступінь зношеності. Ця технологія дозволяє знизити ризик таких аварій взимку, коли працює опалення.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!