У Києві демонтували понад 400 рекламних вивісок, які не вимикали увечері

610 0
Це необхідно для економії електроенергії.
Фото ілюстративне. Фото: з відкритих джерел

Фото ілюстративне. Фото: з відкритих джерел

У Києві демонтували понад 400 рекламних вивісок, які не вимикали увечері, відповідно, не дотримувались режиму економії електроенергії.

Джерело: заступник голови КМДА Валентин Мондриївський

«Унаслідок масованих ракетних ударів по критичній інфраструктурі країни ситуація з електропостачанням залишається складною, і країна живе в режимі економії. У Києві ситуацію вдається стабілізувати, розвантаживши мережі. Це відбувається, в тому числі, і завдяки відповідальному бізнесу, який добровільно вимикає рекламні носії: екрани, наземні рекламні конструкції та вивіски. Таких відповідальних підприємців у столиці тисячі. У той же час у місті оперативно демонтовано понад 400 незаконних конструкцій, які до того ж ще й не дотримувались режиму економії», – пояснив він.

Читайте також: На лівому березі Києва будуть екстрені відключення світла 

За його словами, роз’яснювальна робота з бізнесом не припиняється, і підприємці майже одностайно позитивно реагують на потреби міста, розуміючи, що на сьогодні це – єдиний вихід підтримати всю систему в робочому стані.

Нагадаємо, раніше міська влада попросила столичних підприємців, власників рекламних площин, магазинів, кафе та ресторанів максимально економити на освітленні вивісок та екранів, враховуючи складну ситуацію з електропостачанням після масованих російських атак на українські підприємства критичної інфраструктури.

Софіко Векуа

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!