Київ

У Києві хочуть створити Департамент міської мобільності та пасажирських перевезень

397 0
Новий департамент має функціонально відділити мобільність та пасажирські перевезення від будівництва доріг
Громадський транспорт, Київ/Фото умовне

Громадський транспорт, Київ/Фото умовне

У Києві планують створити Департамент міської мобільності та пасажирських перевезень. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Він зазначив, що новий департамент має функціонально відділити мобільність та пасажирські перевезення від будівництва доріг, мостів, розвʼязок тощо, а також зробити мобільність пріоритетом.

«Співіснування функцій пасажирських перевезень і будівництва в межах департаменту транспорту не дає гармонійних результатів», – пояснив Усов.

Транспортна комісія Київради розглядатиме це питання в середу, 12 червня, а сесія Київради – у четвер, 13 червня.

КМДА закликає долучитися до обговорення, поставивши запитання в коментарях до допису Костянтина Усова або завітавши на засідання 12 червня.

___________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на кращеЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!