У Києві обмеження руху на вулиці Вадима Гетьмана може тривати місяць
Комунальники працюють цілодобово, аби якнайшвидше закінчити ремонт.
Фото: КМДА
Фото: КМДА

07 лютого 2023, 17:06

У Києві продовжуються ремонтні роботи на вулиці Вадима Гетьмана. Рух у напрямку Шулявського мосту частково перекритий, це може тривати місяць. Про це повідомили у КМДА.

Там зазначають, що рух на вулиці Вадима Гетьмана у бік Шулявського мосту здійснюється лише правою крайньою смугою, інші – перекриті.

За інформацією відомства, на вулиці Вадима Гетьмана фахівці готують трубопроводи до санації. Туди привозять нові поліетиленові труби, які потрібні для робіт. Загалом планується замінити близько 40 метрів каналізаційного трубопроводу.

Читайте також: як вберегтися від землетрусу – рекомендації ДСНС

«Повний комплекс робіт із заміни ділянки колектора такої протяжності може зайняти близько 30 днів, тому фахівці працюватимуть цілодобово, щоб завершити ремонт якнайшвидше», – додають у КМДА.

Нагадаємо, 2 лютого на вулиці Вадима Гетьмана, 19 сталася аварійна ситуація. Фахівцям «Київводоканалу» вдалося оперативно відключили пошкоджену ділянку колектора діаметром 500 мм і організувати перекачку стоків за іншою схемою. Тепер тут замінюють ділянку протяжністю майже 40 метрів.

Відомо, доки триватимуть роботи, водопостачання та водовідведення споживачів не припинятиметься.

У КМДА просять киян задля унеможливлення заторів та аварійних ситуацій врахувати та запланувати альтернативні шляхи об'їзду.

Ігор Ющенко



Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

На Львівщині криза на ЦЗФ "Червоноградська" загрожує теплу в квартирах
Профспілки попереджають: фабрика зупинена, шахтарі без зарплат, опалювальний сезон 2026/2027 під ударом
Фото з допису Михайла Волинця

13:33

Ситуація навколо Центральної збагачувальної фабрики (ЦЗФ) "Червоноградська" на Львівщині та державних шахт Львівсько-Волинського басейну викликає серйозне занепокоєння профспілок. Вони попереджають, що корупційні схеми та тіньовий контроль над підприємством можуть зірвати підготовку до опалювального сезону 2026/2027 років. У зверненні Незалежної профспілки гірників України та профспілки гірників Донбасу "Солідарність" до першого віце-прем’єр-міністра – міністра енергетики Дениса Шмигаля наголошується: ЦЗФ "Червоноградська", яка перебуває у процедурі банкрутства з 2018 року, фактично не працює...
Читати повністю
ArrowUpRightIcon

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"