Київ

У Києві сформували окремий стрілецький батальйон, триває його злагодження

517 0
Зараз бійці почали навчання з відпрацювання вогневої, тактичної, інженерної та підготовка з тактичної медицини.
Скріншот з відео КМВА

Скріншот з відео КМВА

Окремий стрілецький батальйон Києва сформований, його особовий склад проходить підготовку на різних тренувальних локаціях міста. Про це повідомляють у Київській міській військовій адміністрації.
 

«Начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко особисто переконався у професійній підготовці бійців 401 Окремого стрілецького батальйону столиці під час чергових тренувань підрозділу. Особовий склад зараз проходить вишкіл на різних тренувальних локаціях Києва», – ідеться в повідомленні.

 

До програми входить вогнева, тактична, інженерна та підготовка з тактичної медицини. Бійці під час занять вдосконалюють не лише власну фізичну підготовку, а й опановують як теоретично, так і практично всі зразки стрілецького озброєння. Зараз триває злагодження підрозділів на рівні взводів і рот. Окрім цього, на базі одного з навчальних закладів офіцери штабу батальйону проходять підготовку за стандартами НАТО з використанням засобів імітаційного моделювання.

Як повідомлялося раніше, Київщина повністю підготовлена від нападу з Чорнобильської зони.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!