Київ

У Києві стартувала реєстрація на участь у щорічному «Пробігу під каштанами»

492 0
Цього року в День Києва 28 травня учасники бігтимуть заради пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії
Фото: Facebook-сторінка Пробіг під каштанами

Фото: Facebook-сторінка Пробіг під каштанами

У Києві відкрилась реєстрація учасників на ювілейний 30-й щорічний благодійний "Пробіг під каштанами", який відбудеться 28 травня за підтримки міської державної адміністрації. Про це повідомляє КМДА.

Гасло проєкту є незмінним – #біжу заради маленьких сердець. Цього року в День Києва 28 травня учасники бігтимуть заради пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України.

За словами директорки департаменту молоді та спорту КМДА Юлії Хан, "30-й "Пробіг під каштанами" об’єднує киян та всіх небайдужих задля допомоги дітям. Зібрані під час цієї спортивної події внески підуть на закупівлю необхідного обладнання для лікування дітей із вадами серця у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України". 

«Цьогоріч правила участі окреслено умовами воєнного часу, тому з міркувань безпеки учасники не збиратимуться на єдиній локації та в один час. Долучитись до заходу можуть усі охочі як з України, так і з будь-якої країни світу», – зазначила Хан.

Організатори закликають долучатися до заходу онлайн і виходити на пробіжку/прогулянку в безпечних місцях.

Щоб долучитися до заходу в Україні, потрібно зареєструватися на сайті "Пробіг під каштанами", здійснити благодійний внесок 300 грн і вказати у листі дані для відправки стартового пакету. 28 травня слід вийти на пробіжку та опублікувати фото в соцмережах із тегом #Probig2023.

Для онлайн участі за кордоном треба зареєструватися на сайті "Пробіг під каштанами", здійснити благодійний внесок 300 грн (8 доларів або 7,5 євро), завантажити та надрукувати онлайн номерок. Вийти на прогулянку чи пробіжку слід 28 травня, опублікувати фото в соцмережах із тегом #Probig2023.

Більше інформації про "Пробіг під каштанами" – на сайті проєкту.

Минулого року до "Пробігу під каштанами" долучилися учасники із 80 міст та селищ України. Також до старту долучалися українці та іноземці в 31 країні.

За благодійні внески учасників для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії були придбані унікальні інструменти для проведення мініінвазивних кардіохірургічних втручань у дітей. Проведення таких операцій дозволяє зменшити травматизацію, що сприяє швидкому післяопераційному відновленню. Завдяки великому досвіду працівники дитячого хірургічного відділення виправляють більшість вроджених вад серця через невеликий доступ. На сьогодні в центрі провели уже близько 900 таких операцій. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!