
27 січня, 16:18
27 січня, 16:18
У Києві в частині житлових будинків тимчасово обмежили постачання гарячої води для відновлення централізованого опалення. Про це повідомили у КМДА.
Унаслідок кількох масованих атак ворога столиця працює в умовах складної енергетичної ситуації. Місто вживає всіх можливих протиаварійних заходів для стабілізації роботи систем життєзабезпечення.
Наразі в окремих житлових будинках тимчасово обмежили постачання гарячої води. Вивільнену теплову потужність спрямовують на відновлення теплопостачання.У міських службах пояснюють, що за низької температури повітря повторний запуск системи опалення є технічно складним, особливо в будинках, де її доводиться запускати не вперше.
Зокрема, така ситуація склалася в частині житлового фонду Деснянського району, де систему опалення запускають уже втретє.
Наголошується, що обмеження гарячого водопостачання не стосується всього житлового фонду міста, а застосовується лише в тих будинках, де це технічно необхідно для відновлення тепла.
У міській владі зазначають, що це вимушений і тимчасовий крок, необхідний для ліквідації наслідків ворожих атак, відновлення опалення в оселях киян та подальшої стабілізації роботи енергосистеми.
Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наш Facebook.
«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




