Київ

У «Київ Цифровий» додали можливість перетворювати поїздки з транспортної карти на QR-квитки

881 0
Розробники удосконалили функційність транспортної карти в міському застосунку «Київ Цифровий».
Фото: КМДА

Фото: КМДА

 У новій версії застосунку поїздки на транспортній карті можна перетворювати на QR-квитки. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич. 

Раніше існувала можливість лише придбати QR-квиток, щоб оплатити проїзд за допомогою застосунку. Тепер користувачі, які додали транспортну карту в застосунок, можуть перетворювати поїздки з карти на QR-квитки.

Щоб створити QR-квиток з поїздки потрібно:

  • вибрати транспортну карту в застосунку.
  • натиснути «Створити QR-квиток». 

 

Квиток з поїздки з’явиться в загальному списку QR-квитків. 

Створений квиток буде дійсним до опівночі. Якщо не скористатися ним, квиток зникне, а поїздка повернеться на транспортну карту. Кожен користувач може створити до 10 QR-квитків із поїздок на день. 

QR-квитки, створені з поїздок, потрібно сканувати на валідаторі так само як і звичайні. Відмінність у тому, що після оплати проїзду списується поїздка з транспортної карти. Щоб перевірити оплату, контролер скануватиме QR-квиток зчитувальним пристроєм.

Нагадаємо, нещодавно «Київ Цифровий» інтегрували з «Дією». У застосунку тепер доступний шеринг водійського посвідчення та техпаспорту. Ця функція спрощує процес повернення евакуйованого авто.

Станіслав Нестеренко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!