У київському Ботсаду можна погуляти зі звірами з картин Марії Примаченко

652 0
Фантастичні звірі Марії Примаченко оселились у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України
Фото Валентини Слюсар

Фото Валентини Слюсар

У Національному ботанічному саді імені М.М. Гришка можна подивитися на звірів з картин Марії Примаченко у доповненій реальності. Про це повідомила пресслужба саду у Facebook.

«Фантастичні звірі Марії Примаченко мешкають у Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України. Ви можете зустріти їх на партері, і взяти з собою на прогулянку», – йдеться в повідомлені.

«Київ цифровий» додав нових героїв доповненої реальності саме до дня народження художниці, який відзначали 12 січня.

Щоб побачити звірів, треба відсканувати QR-коди в ботсаду. Так, зокрема, можна побачити диво-птахів, левів із синьою гривою та крилатого коня.

Раніше «Київ цифровий» додав до доповненої реальності 15 історичних об’єктів Києва. Серед віртуальних скульптур та памʼяток архітектури представлені: Лада – ідол Стародавньої русі, будівля міської думи, давньоруський ідол Велес та ворота в середньовічний Київ. Їх можна побачити на хабі, а також офлайн, відсканувавши QR-коди на будівлях. Інформацію та мапу можна знайти на сайті туристично-культурного хабу.

Станіслав Нестеренко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!